W dniu 10.08.2023r. gościliśmy Pieszą Pielgrzymkę Niepełnosprawnych i Rodzin z Warszawy. W podniosłej atmosferze odbyła się uroczysta Msza Święta, w której udział brali , również Nasi Mieszkańcy, ze wzruszeniem wsłuchując się w słowa kazania. Dziękujemy za pozytywną energię i życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi na Jasną Górę
Related posts
Zobacz pozostałe aktualności:
Nasza oferta
Opinie:
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę nad naszą mamą. Mama zachwycona i szczęśliwa, a na tym najbardziej nam zależało.
Halina P.
Łódź
Miły i fachowy personel, bardzo rodzinna atmosfera. Dobra opieka lekarska. POLECAM!
Łukasz J.
Tomaszów Mazowiecki
Tata uczestniczył w zajęciach rehabilitacyjnych. Bardzo zadowolony, udało się szybko wrócić do formy po urazie biodra. Dziękujemy!
Anna C.
Bełchatów

