preloader
Poszukujesz całodobowej opieki lub rehabilitacji dla Seniora? Napisz lub zadzwoń!

O Andersie

Nowy, rodzinny DOM DLA SENIORA

Nasz ośrodek znajduje się w Studziankach, w bezpośredniej okolicy Tomaszowa Mazowieckiego, obiekt znajduje się godzinę drogi od takich aglomeracji jak Częstochowa, Łódź, Bełchatów, Kielce, Piotrków Trybunalski czy Warszawa.

Jesteśmy placówką o statusie DPS

Na podstawie decyzji Wojewody Łódzkiego w sprawie Rejestru domów pomocy społecznej funkcjonujących na terenie województwa łódzkiego Dom Seniora Anders jest placówką o statusie DPS z nr rejestrowym: PS-III.9420/69/DPS

Najwyższa jakość usług

Dom Seniora Anders spełnia wszystkie europejskie standardy dotyczące wyposażenia i stałego pobytu osób starszych, niepełnosprawnych i wymagających stałej opieki, a profesjonalna kadra ciągle czuwa nad bezpieczeństwem i komfortem naszych podopiecznych. Łączymy najwyższe standardy z rodzinna i ciepłą atmosferą.
IMG_3465

Nasze zalety

Dlaczego my?

Dom Seniora Anders jest placówką o statusie Domu Pomocy Społecznej na mocy wpisu do rejestru Urzędu Wojewódzkiego.

Komfortowe warunki pobytu

Cały teren ośrodka, wraz z otaczającym go ogrodem dostosowany jest do potrzeb naszych pensjonariuszy, dzięki czemu jest doskonałym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W okolicy ośródka znajduje się również wiele atrakcji (więcej o tym w dziale Okolica) stąd nasz ośrodek jest idealnym miejscem pobytu na krótki czas dla osób wymagających opieki np:. na czas ich rehabilitacji lub po prostu wakacyjnego wypoczynku z dala od zgiełku miasta.